Rozvoj zaměstnanců

Vzdělávání zaměstnanců na míru Vaší společnosti

Naší silnou stránkou je realizace školení, kurzů a rozvojových programů pro firmy a jejich zaměstnance.

Specialitou našeho týmu lektorů jsou zejména kurzy se zaměřením na prodejní dovednosti, vzdělávání pro nové i zkušené manažery, projektový management, komunikační techniky či strategický marketing.

Všechny kurzy připravujeme vždy na míru podle potřeb našich zákazníků a v případě zájmu dokážeme prostřednictvím koučingu dosáhnout vysoké efektivity implementace teoretických znalostí do praxe.
Chci poptávku na kurzy pro naši firmu

Prohlédněte si naše nejoblíbenější kurzy:

Zvyšování prodejních dovedností

Nového kolegu pro Vás budeme hledat na míru: tedy osobnost vhodnou poodborné i osobnostní stránce.
Projektový management

Projektový management

Metody řízení projektů všech rozměrů Vás naučí jak projekt připravit a vést, jak ho úspěšně uzavřít a vyhodnotit. Naučíte se připravit projektový plán či správně vést a organizovat setkání projektového týmu.

Zvyšování prodejních dovedností

Trénink určený pro profesionální obchodníky a prodejce, kteří Vás naučí techniky vedení obchodních rozhovorů pomáhající efektivněji uzavírat obchodní případy.
Řešení konfliktů

Řešení konfliktů

Naučte se pokročilé technicky jak vyřešit i ty nejvyhrotenejší konflikty a efektivně tak vyřešit krizovou situaci ať už ve vašem týmu nebo ve vztahu k Vašim zákazníkům nebo dodavatelům.
manažerská akademie pro nováčky

Manažerská akademie pro nováčky

Komplexní kurz určen především nováčkům na manažerských židlích, který i absolutního nováčka připraví na vedení týmů všech velikostí.

Řízení změn v podniku

Způsoby aktivního řízení procesu změny ve firmách jsou klíčem k úspěchu během jakékoliv transformace. Zjistěte, že i velká změna Vás nemusí bolet a vždy přináší pozitivní potenciál.
Leadership pro zkušené manažery

Leadership pro zkušené manažery

Kurz určený pro všechny ostřílené manažery, kteří se chtějí z běžných vedoucích pracovníků přeměnit na opravdové lídry schopné dosáhnout se svým týmem mnohem víc než si vůbec představovali.

Vzdělávání zaměstnanců podle potřeb Vaší společnosti

Vyplňte náš registrační formulář anebo zavolejte na telefonní číslo
+420 736 509 103 a připravíme pro Vás plán vzdelávaní či jednorazové kurzy přesně na míru Vaší společnosti a potřeby Vašich zaměstnanců.

Děkujeme za zájem. Váš požadavek jsme obdrželi a v průběhu krátké doby Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.